https://www.ayuwage.com/?reg=95024

 

AyuWage je výborný projekt pro ty, kteří nemají kapitál na investice a chtějí si ho „naklikat“.
- U této firmy nepotřebujete investice
- Není potřeba hledat lidi pod sebe
- Je potřeba mít základní znalosti s klikáním na reklamy
- Výplaty jsou cca do týdne (Paypal,Payza)

 

Tato PTC klikačka je nejlepší co jsem kdy měla. Jednak dává docela dost za jednu reklamu, často se během dne objevují nové a nové reklamy a co je hlavní – dlouhodobě vyplácí, což u běžných klikaček je životnost tak půl až třičtvrtě roku. Tahle je tu už pár let a stále platí. Admin má docela netradičně nastavený systém klikání a druh reklam, proto stále funguje.

 

Při prvním pohledu vypadá klikačka dosti složitě, ale je vlastně strašně jednoduchá. Proto se hned nezalekněte.

Registraci provedete kliknutím na tlačítko „Join ayuwage“, které je umístěno vlevo pod názvem projektu.
Poté jako vždy potvrďte registraci ve svém e - mailu. Po přihlášení do již ověřeného účtu, můžeme okamžitě vydělávat. Vlevo pod názvem projektu je nyní „Start earning“ – kde jsou veškeré reklamy na odkliknutí. Raději pro ilustraci uvedu obrázek s popisem
.

popis reklam ayuwage

Ayuwage ads

Podle obrázku je zřejmé kde je co. Pro výdělek nám postačí zajímat se o typ reklam „VIEW“ a „REGULAR“. 
Co se týká vybírání peněz např. na Paypal, tak tuto funkci najdete kliknutím v menu nahoře na „Rewards“. Vyhledáte Paypal nebo Payzu a vidíte kolik je potřeba dolarů (credits) na vybrání. Já používám Paypal 5 $ = 10 000 credits. Důležité podotknout je to, že e - mail Paypalu nebo Payzy musí být stejný jako při registraci do tohoto projektu Ayuwage. Kliknutím na tlačítko „Purchase item“ (odeslání výplaty), se odešlou peníze na stejný e - mail peněženky, kterým jste se registrovali do Ayuwage.
No a to je celé,  nic složitého v tom není. Jak už jsem psala, tato klikačka stále vyplácí a ti z vás, kteří nemají kapitál, mohou si ho zde pěkně naklikat a jde to docela svižně – pokud tedy zde nezavítáte jen jednou denně.